תגליות - טיולי חו"ל
   • החלה ההרשמה לסמסטר שני של סדרת ההרצאות במוזיאון תל אביב  
 
• בחודש מאי תיפתח סדרה מרתקת על "האיסלאם מנקודת מבט מקומית ומקורית" , בהדרכתו של ד"ר ירון עובדיה ,הבטיחו את מקומכם בקבוצה  
 
• בקרוב תיפתח קבוצה יחודית, שתוביל אותנו אל האתרי ההתיישבות ,ההיסטוריה והארכיאולוגיה המרתקים, על או ליד שביל ישראל בהדרכתו של אודי לניאדו  
 
 


טיולים לחו"ל בדגש ארכיאולוגי

אנו מארגנים טיולים לחו"ל לאתרים שונים בדגש ארכיאולוגי. הטיולים מודרכים על ידי טובי המדריכים שלנו בעלי הכשרה ארכיאולוגית והתמצאות מעמיקה באזורים השונים.

טיולי חו"ל לדוגמה:

טיול לירדן- טיול בין הערים העתיקות של ירדן- גדרה, ג'רש, מידבא והפסיפס המפורסם שלה, סיור מקיף בפטרה ובעיר העתיקה של כרך.

טיול ליוון- ביקור בערים בצורות עתיקות כמו פלמידי, טירנס ומיסטרס. סיור באתרי נוף כמו חצי האי מאני ומערות דירו. ביקור בערים אולימפיה ודלפי וסיור מקיף בין האתרים העתיקים של אתונה, כולל ביקור במוזיאון הלאומי, שבו ניתן למצוא את המיטב באוצרותיה של יוון העתיקה.

טיול לסיציליה- בסיציליה אנו עורכים סיורים בין האתרים השונים בהם קולוניות מימי יוון הקלאסית וכן שירידים מתקופת האימפריה הרומית. בין האתרים השונים- האי אורטיג'ה המחובר לסיציליה בגשר יבשתי, וילות רומאיות מרהיבות ומקדשים מפוארים לאלים שונים. כמו כן נטייל בין נופים הרריים מדהימים, הכוללים תצפית על האתנה הר געש פעיל הגבוה ביותר באירופה, קתדראלות בערים המרכזיות ומוזיאונים לארכיאולוגיה האוצרים בתוכם את ממצאי האזור.
 
  חזרה לעמוד הקודם >>>
   
מכון ישראלי לארכיאולוגיה (ע"ר) רחוב אופנהיימר 5, רחובות 7670105
טל: 08-6611330 פקס: 08-9101704
צור קשר במייל
לייבסיטי - בניית אתרים